Kurumsal

AnasayfaKurumsal
Kurumsal

Çağkara Yapı İnşaat Taah. San.ve Tic. Ltd.Şti.

1994 Yılında Sevinç İnşaat Taah. Mermer Sanayi olarak hizmete başlamış olan firmamız 20. Yılında yeni bir adım atarak Çağkara Yapı İnşaat Taah. San.ve Tic. Ltd.Şti. adı altında şirketleşme yolunda kaliteden ödün vermeden büyüyerek hizmetine devam edecektir.

İnşaat sektörünün her alanında kendini kanıtlamış, sağlam ve güvenilir kadrosuyla otel, konut, iş merkezi, çevre düzenlemesi, alt yapı gibi projelerimizi kalite standartları ve yönetmeliğe uygun olarak tamamlamaktayız.

Misyonumuz

Bünyemizde çalışan yaratıcı, dinamik ve estetiğe önem veren mimar kadrosu ile, yıllarca her türlü betonarme ve çelik projeye imza atmış, deprem yönetmeliğine hakim, şantiye deneyimli mühendis kadrosunun koordineli çalışmaları neticesinde, mükemmel sonuçlar elde edilmesi başlıca prensibimiz olmuştur. Mimari ve statik projelerin bir arada hazırlanmasının bir sonucu olarak, tüm detaylar proje aşamasında çözülüp, uygulamada karşılaşılabilecek hata ve sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Kurumsal
Kurumsal

Vizyonumuz

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; yaptığı yapılarda ve taahhütlü işlerinde de teslimat sonrasında,da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, alt taşeron firmaları ile ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “Güvenli Yapıların mimari olmaktır…

Sektör Öncüsü Bir Firma

Tamamlanan Proje

Başarı Ödülü

Yıllık Tecrübe

© 2022 Copyright Çağkara Yapı İnşaat